Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 3 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • Aristo Hukuk Yayınevi

  Aristo Hukuk Yayınevi, Yayıncılık sektörüne yeni bir anlayış ve perspektif kazandırmayı amaçlayan, Tüketiciye daha kaliteli ve nispeten daha ucuz kitaplar sunmayı, Yayıncılık sektöründeki yayıncı-eser sahibi arasındaki hali hazırda mevcut olan kötü şartları eser sahibi lehine düzeltmeyi; Bu bağlamda, yayıncılık sektörünün kurallarını baştan aşağı değiştirmeyi hedefleyen bir kuruluştur. Aristo Hukuk Yayınevi, Tüketici Hukuku Enstitüsü tarafından desteklenmektedir.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 334 69-66
 • İslami Sohbet

  İslami sohbet www.islamisohbet.com insanlar dini sohbet chat sisteminde islami kurallara uygun şekilde görüşerek bilgi alışverişinde bulunmaktadır. Bu sohbetler iki kişi arasında olabildiği gibi birçok kişinin bir arada yazışarak sohbet etmelerinden oluşabilmektedir. Ayrıca insanlar isteklerini ve sorularını birebir insan yüzüne sormaktan çekinebilmektedirler. Bu durumda yazışarak yapılan dini Chatler böyle çekingen ve sözlü olarak kendini ifade edemeyen insanlar için çok büyük önem arz etmektedir.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (531) 702 35-54
 • sekreter dergisi

  sekreter dergisi Türkiye'de sekreterlere yönelik yayınlanan ilk ve tek mesleki dergidir. 20 yıldır yayın hayatındadır. Abone sistemi uygulanan dergi özel dağıtım şirketleri tarafından dağıtıldığından direkt olarak kişiye ulaşmaktadır , tiraj kaygısı taşımamaktadır.Yırtılmaz,atılmaz,saklanır. Dergide hedef kitle olan sekreterler kişisel bilgileri,mesleki bilgileri,iş dünyasında karşılaştığı konular detaylı sıkılmadan sade ifade tarzı ile anlatılan yararlı bilgileri görecektir.dergimizin 1 yıllık üyelik bedeli
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 467 49-12