Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 12 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • ANKA JENERATÖR

  2002 yılında "Bizim işimiz , sizin gücünüz" ilkesiyle yola çıkan firmamız, geçen uzun süreçte Dünya ve Türkiye’de,hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. 2008 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız geçen bu uzun sürede hem Türkiye içi hem de dünyanın değişik noktalarına jeneratörlerini pazarlara sunmuştur. Anka Jeneratör 25 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Anka Jeneratör, 2013 yılında en büyük yatır
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (850) 532 68-32
 • DEGER GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

  DEGER, tek ve çift eksenli güneş takip sistemleri için dünyanın en büyük ürün portföyüne sahip lider üreticidir. Pazar konumumuz, eşsiz, patentli “Maksimum Işık Algılama” veya MLD teknolojisine dayanmaktadır. MLD sensörü, bağlı güneş modüllerini sürekli olarak en yüksek enerjiyi sağlayan noktaya hizalar ve sabit sistemlerden ortalama olarak% 45 daha fazla verim elde eder. 64 ülkede 100.000'den fazla projede yer alan DEGER, güneş takip sistemleri için dünyanın pazar ve teknoloji lideridir.Planlama aşamasında danışmanl
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 612 75-65
 • Güçbir Jeneratör

  GUCBIR JENERATÖR Güçbir Jeneratör 1980 yılında Ümraniye-İstanbul'da başladığı serüvene Çekmeköy-İstanbul'daki yeni fabrikasında devam ediyor.Jeneratör konusunda dünya standartlarında üretim, ürün çeşitliliği ve ürün, hizmet kalitesi ile tanınan firmamız sadece Jeneratör konusunda uzmanlaşmıştır ve sadece jenerator konusunda hizmet vermektedir.Üretimini yapıp, satmış olduğumuz sıfır jeneratörlere 2 yıl garanti vermemizin yanında, takastan alınan ikinci el jeneratörlere dahi Güçbir Jeneratör 2 yıl garanti
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 429 77-72
 • Güçbir Jeneratör

  Güçbir Jeneratör 1 kVA - 3305 kVA arası dizel ve benzinli jeneratör üretimi yapmaktadır. Fabrika İstanbul'dadır.Güçbir Jeneratör, jenerator sektörünün lider firmalarından biridir. Ürünlerinde Ricardo, Volvo, Wuxi, Perkins, Gucbir, Mtu, Ford motorlarını kullanan Güçbir Jeneratör, Alternatör, kabin ve pano üretimlerini kendi bünyesinde yapmaktadır. Ürettiği ürünleri 40 ülkeye ihracat yaparak ülkemize katma değer sağlamaktadır. Güçbir Jeneratör markalı ürünler 40 ülkede tıkır tıkır çalışıyor.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 312 79-79
 • http://www.gucbirjenerator.com

  Güç bir Jeneratör Dizel ve Benzinli Jeneratörler 1 kVA – 3305 kVA Güç Aralığında Jeneratör üretimi Kabinli ve Kabinsiz İstanbul Çekmeköy ve Sultanbeyli’de bulunan fabrikalarımızda , %100 Yerli üretim : Jeneratör , Alternatör, Jeneratör Kabini ve Jeneratör Panosu üretimi Jeneratör almadan önce bize mutlaka danışın.. Türkiye’de yaygın servis ağımız ile 1980’den beridir hizmetinizdeyiz.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 312 79-79
 • istabreeze

  Firmamızın 2011 yılında Altınel Enerji olarak İSTA BREEZE markası ile piyasaya sürdüğü %100 Türk malı - %100 kendi imalatımız olan rüzgar türbinleri ile İstanbul-Beylikdüzü fabrikamızda hizmetinize girmiş bulunmaktayız. 2 yıl servis ve yedek parça garantisi sunduğumuz ürünlerimiz muadillerine oranla daha yüksek performans ve dayanıklılık göstermektedir. Şu anda satışda olan i-500 modelimiz Türkiye ve tüm dünyada müşterilerine ulaşmaya devam etmektedir.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 881 22-35
 • Pca

  ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri Belgesi, Hayati işleyişin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için gereklilik arz eden enerjinin kıt kaynaklardan sağlanması, yönetilebilirliğine dair bilinçlendirme çalışmalarının da önem kazanmasını sağladı. Bu bakımdan enerji etütlerinin yapılmasını ve enerjinin daha verimli kullanılmasını mümkün kılan kalite standartları belirlendi. Bu anlamda, ISO 50001 enerji yönetim sistemi belgesi dünya üzerinde en çok talep gören standartlar arasında yerini almıştır. Bu nedenle enerji tüke
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 510 63-48
 • Ünel Kompresör

  Firmamız Ünel Kompresör istanbul ve tüm bölgelerinde kompresör servisi alanında hizmet vermektedir. Yaklaşık 10 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile değerli müşterilerimizin kompresör ile ilgili tüm sorunlarında yanlarında olmayı görev edindik. Gerek kompresör satışı, kiralama ve en önemlisi kompresör servisi ile kurulduğundan bu yana kesintisiz hizmet vermektedir.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (532) 688 33-38
 • Watt Isı Sanayi

  Firmamız 5 Ocak 1985 yılında Sn. Cemil Memük tarafından kurulmuştur. Firmamız Elektrikli tüp rezistans imal etmektedir. Ürün ve üretim yelpazesindeki çeşitliliği ile sektörde fark oluşturan firmamız ülkemize katma değer sağlamaya devam etmektedir. Müşterilerimize uzun yıllarıdır kaliteli ürün ve hizmet sunarak kalite, hizmet, devamlılık ilkemizdir sloganıyla özleşerek siz değerli müşterilerimizle beraber çalışmaya devam edeceğiz.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 317 18-29
 • ZORLU ELEKTRİK ENERJİSİ İTHALAT İHRACAT

  Başvuru için web sitemiz üzerinden başvuru linkine tıklayarak gerekli yerleri doldurmanız veya son 2 aya ait elektrik faturanızı elektriksatis@zorlu.com e-posta adresine mail yoluyla göndermeniz yeterlidir. Detaylı bilgi için 444 80 82 nolu Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 444 80-82