Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 5 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • BUSİNESS CHANNEL TÜRK

  TÜRKİYENİN İLK VE TEK İŞ VE SEKTÖR KANALI ADIYLA 12 YILA YAKIN HİZMET VERMEKLE BERABER SEKTÖREL GELİŞİMLERE ÖNCÜLÜK SAĞLAYAN BİR TELEVİZYON KANALI- SİZDE İŞİNİZİ VE SEKTÖRÜNÜZÜ TELEVİZYON KANALI PLATFORMUNDA PAYLAŞMAK İSTERSENİZ BUYRUN GELİN..
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 425 95-95
 • Filbox

  Filbox , “Televizyonda yeni şekil, Fil” söylemiyle evinizde veya iş yerinizde size sınırsız heyecan ve eğlence vaat eden Türkiye’nin yeni digital uydu platformudur. Her geçen gün büyüyen kanal ailesiyle yılda en az 1000 film, 25 dizi, spor, belgesel, müzik, eğlence ve yanı sıra TÜRKSAT uydusundaki şifresiz ve ücretsiz yüzlerce kanalı sizlere kolayca ulaştırır. Ödüllü filmlerin, son trend dizilerin ve bir çok eğlenceli içeriğin yeni adresi olan Filbox’ın en önemli amaçlarından biri, kullanıcı dostu olmasıdır.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (850) 225 09-90
 • Mavi Medya

  "Videotabi.com: Türkiyenin saygın video paylaşım portalı" Videotabi türkiyenin en yeni türk video sitesi içerik paylaşım platformu olarak hizmete başlamış bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve içerik sahibi kişileri de düşünmüş olan videotabi platformu, kullanıcı dostu arayüz tasarımı ile tek bir link ile kolayca videolarınızı ekleyebiliceğiniz bir şekilde dizayn edilmiştir. Hedef kitlesi olarak, yetişkin, genç ve çocuk bireyleri düşünerek platfor
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 111 11-11
 • Özkan Prodüksiyon

  Tv Prodüksiyonları, Tanıtım ve Reklam Filmi, Broadcast Yayın, Canlı Yayın Araçları ve Sistemleri, Teknik Ekip ve Ekipman kiralama desteği, Toplantı, Konferans, Çok Kameralı Konser Çekimi, Yurt içinde ve Yurt dışında Canlı Yayın Hizmeti, Vtr kiralama, Kamera kiralama, Montaj,Kurgu, Broadcast malzeme kiralaması, Profesyonel Operatör ve Asistan Desteği, Fuar ve Şirket Organizasyon Çekimi, Post Prodüksiyon Canlı yayın aracı her türlü teknik ekip - ekipman kiralama ve reji hizmeti sağlamaktayız.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 258 44-40