Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 3 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • AKBEZ

  Firmamız 2011 yılından itibaren Sıvı geçirmez ve Nefes alabilen Yatak koruyucuları yani membranlı alezleri, sadece birkaç damla su ile köpürebilen nonwovenları , bebek uyku setleri, bebek battaniyeleri, bebek pikeleri ve tenik tekstil kumaş kaplamalarının pazarlamasını yapmaktadır.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 545 54-81
 • ercan turanlars

  Banyonuza renk katan , estetik tasarımları ile dekorasyona hareket kazandıran cam lavabolar farklılık arayanlar için ideal lavabo tasarımları arasında yer alıyor. Cam lavabo modelleri farklı renk ve model seçeneklerine sahipler , tasarımlarda tercih edilen canlı renkler banyonuzun havasını değiştirecek tarzda diyebiliriz. Cam lavabolar daha çok banyo dekorasyonu için estetik ve farklılık arayanlar için ideal tasarımlar . Temizliği oldukça kolay , özel üretilen dayanıklı camlar ile tasarlanan cam lavabolar son yıllarda banyolarda s
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 442 33-31
 • Favori Çadır Branda Tente

  0212 520 03 26 favori çadır branda olarak hep daha iyisini kalitelisini nasıl en uyguna ve hesaplı ya müşterilerimize hizmetine sunmak için çalışıyoruz. sektördeki yenilikleri takip ederek hergün kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunma gayretlerini sürdürmektedir. Türkiye'de branda denilince akla gelen ilk firma olan Favori Branda tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründe öncü olmayı, izlenen olmayı sürdürecektir.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 520 03-26