Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 5 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • Bale Akademi

  Bale Akademi, Türkiye’deki en değerli bale okullarının yer aldığı; sanat, bale ve dans platformudur. Yurt içi ve yurt dışı üniversitelerde bale eğitimi almış, sahne tecrübesine sahip bale eğitmenleri, koreograflar ve eğitim danışmanları ile baleyi her yaştan insana sevdirmek, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere uluslararası standartlarda özel bale eğitimleri sunmak, başarılı balerin ve baletler yetiştirmek için şehrinizdeki en iyi bale okulunu bünyesinde barındırmaktadır. Çocuk Balesi, Klasik Bale, Yetişkin Balesi ve Ko
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (850) 532 33-44
 • BAŞARI;erkek öğrenci yurdu erkek yurdu A

  BAŞARI;istanbul erkek yurdu,istanbul erkek öğrenci yurdu,istanbul özel erkek yurtları,istanbul erkek öğrenci yurtları,istanbul erkek yurtları,istanbul özel erkek öğrenci yurtları,istanbul özel erkek yurdu,istanbul özel erkek öğrenci yurdu,erkek yurdu İstanbul,erkek öğrenci yurdu İstanbul,erkek yurtları İstanbul,erkek öğrenci yurtları İstanbul,özel erkek öğrenci yurdu,özel istanbul erkek yurdu,özel erkek yurdu,özel erkek öğrenci yurdu,özel erkek öğrenci yurdu İstanbul,özel istanbul erkek öğrenci yurdu,özel erkek yurdu İst
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (532) 132 43-32
 • Dans Kursları Art Akademik Dans Okulu

  Dans Okulumuz 1991 Yılından buyana dans eğitiminde ve dans organizasyon tanıtımında Türkiyede büyük başarı ile bir ilke imza atmıştır,Türkiye istanbul,un ilk hiphop dance r&b ve break dance dersleri veren dans kursu ve okuludur,Dans okulumuzdaki faliyetlerimiz profesyonel kadrosu ile müdür tarafından yönetilmektedir. TC MİLLİEĞİTİM,e bağlı özel bir kuruluştur.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 362 73-27
 • danskursu

  Dans Akademi Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu, profesyonel eğitmenler, kaliteli eğitim, ekonomik fiyatlar, dans koçluğu ve özel ders programları.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: 212
 • Düğün Dansları

  Dans Akademi olarak her biri alanında uzman dans eğitmenleri, koreograflar ve danışmanlar ile düğün dansına farklı bir soluk getirmek için kurulduk. Türkiye’nin her yerinde kurulan şubelerimizle düğün dansı eğitimi almak isteyen çiftlere diledikleri danslarda özel programlar hazırlayarak eğitmenlik yaparken, düğün klibi çekiminden balayı organizasyonlarına kadar farklı sektörlerdeki önemli partnerlerimizle evliliğinizin her ayrıntısında profesyonel destek sunuyoruz.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 570 60-77