Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 4 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • Boğaziçi Su Arıtma

  Boğaziçi Su 2006 yılından beri insan sağlığını ön planda tutarak evsel, endüstriyel, işletme ve doğa sularının arıtma işlemleri için hizmet vermektedir. Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren Boğaziçi Su, bünyesinde bulundurduğu 142 Çalışanı ile değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadırlar. 14 Yıllık süre zarfında gelişen teknoloji ile değişen dünyaya Boğaziçi Su olarak geliştirilen ürünlerimizi tanıtmaktan memnuniyet duyarız. Sağlığı ön planda tutarak çevre sorumlulu
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 664 88-30
 • Minera Su Arıtma

  Minera Su Arıtma, 02165408110, Tatlısu Mh. Aziz Bulvarı. No: 45/C Yukarı Dudullu Ümraniye / İstanbul , Su Arıtma Sistemleri - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (216) 540 81-10
 • Tekdez

  TEKDEZ dezenfeksiyon ve izolasyon alanlarında teknik altyapısını, 8 yıllık tecrübesiyle birleştirerek, konusunda uzman deneyimli kadrosu ile Türkiye genelinde sektöründe öncü firmalara hizmet sunmaktadır. TEKDEZ kurulduğu günden bu yana müşterilerine hizmetin en iyisini sağlamakla birlikte kendisini sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinmiştir.TEKDEZ Su deposu temizliği, su deposu dezenfekte, izolasyon hizmetleri, depo izolasyon, su sebili temizliği, su sebil ozonloma, su tesisatı temizliği, soğutma kulesi temizliği hizmeti verir.
 • Şehir: İstanbul
  Telefon: (212) 554 05-55